Finanční služby
Air Bank a.s. Bankovní instituce, která na českém trhu působí od konce roku 2011. Poskytuje finanční služby drobné klientele. Kromě inovativního internetového bankovnictví disponuje vlastní pobočkovou sítí. Je součástí finanční skupiny PPF.
Berklin Management & Consulting, s.r.o. Činnost podnikatelských, finančních, organizačních a ekonomických poradců.
Citfin - Finanční trhy, a.s. Nabízí výhodné směnné kurzy a bakovní účty pro malé a střední podniky obchodující se zahraničím.
FAIR PLAY TREND, a.s. Společnost se zabývá dovozem, distribucí a servisem výherních hracích přístrojů a zábavních prostředků.
Home Credit a.s. Jeden z předních poskytovatelů spotřebitelského financování v České republice. Poskytuje účelové a bezúčelové financování prostřednictvím spotřebitelských a revolvingových úvěrů, produktové portfolio doplňují hotovostní půjčky.
Home Credit Slovakia a.s. Přední poskytovatel spotřebitelského financování na Slovensku. Nabízí účelové a bezúčelové financování prostřednictvím spotřebitelských a revolvingových úvěrů, produktové portfolio doplňují hotovostní půjčky.
MULTIRENT FINANCE s.r.o. Poskytovatel finančních služeb, poskytovatel půjček na vybavení domácností.
NATLAND GROUP LIMITED Nabízí služby v oblasti financování podnikatelských záměrů, rizikového kapitálu a investování finančních prostředků do malých a středních firem.
SI Corporate Finance, a.s. Nabízí poradenské a konzultační služby v oblasti finančnictví.
ZONKY s.r.o. Česká peer-to-peer online služba, která zprostředkovává online půjčky mezi lidmi. Dělá tzv. peer-to-peer lending, čímž navazuje na trend sdílené ekonomiky, kam patří například AirBnB nebo Uber.