AUTOCONT a.s.
Hornopolní 3322/34
702 00 Ostrava
www.autocont.cz

Kontaktní osoba: Ladislav Kocour
E-mail: Ladislav.Kocour@autocont.cz
Tel.: +420 602 682 692

AUTOCONT a.s. je českou soukromou společností, která v oblasti dodávek zboží, služeb a řešení na poli informačních a komunikačních technologií úspěšně působí od roku 1990.

K rychlému rozvoji v prvních deseti letech přispěla výroba vlastní značky osobních počítačů a systematické budování rozsáhlé obchodní a servisní sítě. V druhém desetiletí své existence se AUTOCONT a.s. zaměřil na poskytování komplexních IT řešení a služeb pro firemní klientelu a státní správu, čímž se postupně propracoval mezi nejvýznamnější společnosti v oblasti rozsáhlých a složitých ICT projektů.

Systematické a dlouhodobé budování odborných schopností, pečlivé sledování potřeb zákazníků a v neposlední řadě i promyšlená vnitřní organizace firmy - to vše přispělo k tomu, že je AUTOCONT a.s.v současné době nejvýznamnějším českým dodavatelem informačních a komunikačních technologií.

AUTOCONT a.s. je součástí AutoCont Holdingu, do kterého dále patří například slovenská ICT společnost AUTOCONT s.r.o. nebo největší dodavatel CAD řešení Autodesk v České republice firma CAD Studio. 
LOGIC unit s.r.o.
Lužná 591/4
160 00 Praha 6
www.logicunit.cz

Kontaktní osoba: Tomáš Frčka MSc., MBA - jednatel
E-mail: tfrcka@logicunit.cz
Mob.: +420 777 707 352

LOGIC unit je moderní poradenská společnost, které se zabývá propojením on-line a off-line světa. Naším cílem je pomoci klientům rozvíjet jejich business zaměření bez nutnosti obav o legislativní, technologické a administrativní problémy.

Proto jsme připravili individuální poradenské projekty, které LOGIC unit spojuje do logického celku. Tyto projekty jsou blíže představeny v jednotlivých sekcích.

Propojíme.cz
Připravíme analýzu Vašeho ICT, zformulujeme návrhy na zlepšení, jsme připraveni převzít jeho správu či řešit ad-hoc situace. Máme vyvinutý vlastí systém emailové komunikace a cloudových služeb, vše jsme připraveni s Vámi sdílet.

Poradíme.cz
Připravíme analýzu Vašeho podnikatelského prostředí. V kombinaci s ERP systémy zajistíme procesní a ekonomické zprůhlednění Vaší společnosti. Jsme připraveni zrealizovat komplexní změnu informačního systému včetně work-flow a dokument managementu, či vyřešit dílčí problematiky jako plánování, controlling a reporting. 

Zaúčtujem.cz
Převezmeme Vaši stávající agendu mzdového a finančního účetnictví od současného poskytovatele. Zoptimalizujeme oběh dokladů, zajistíme základní výstupy z účetnictví. Vyhotovíme podklady pro přípravu účetní závěrky a daňových přiznání. 
Nextis s.r.o.
Krmelínská 934/4
720 00 Ostrava - Hrabová
www.nextis.cz

Kontaktní osoba: Pavel Balus
E-mail: balus@nextis.cz
Tel.: +420 556 621 300

Jsme specialisté na vývoj software pro prodejce autodílů. Naše společnost zaměstnává v ideální kombinaci zkušené profesionály z oblasti prodeje autodílů a zároveň odborníky na vývoj software.

Za poměrně krátkou dobu, po kterou naše společnost na českém a slovenském trhu existuje, jsme se stali jedničkou v internetových obchodech s katalogem TecDoc®, určených pro prodejce autodílů. Postupem času se naše působnost rozšířila do Polska, kde naše produkty využívají převážně velcí obchodníci s autodíly a v dalších evropských státech projekty podporované našimi produkty startují (Litva, Rumunsko). Mimo kvalitních a praxí ověřených produktů, nabízíme i velmi individuální přístup k zákazníkům, rychlé a kvalitní služby podpořené špičkovým technickým zázemím. Velkou pozornost věnujeme samozřejmě také bezpečnosti a spolehlivosti nabízených služeb. Naše řešení jsou postavena na technologiích společnosti Microsoft® a v oblasti hardware používáme převážně produkty společností IBM a CISCO.
oXy Online s.r.o.
Brodská 570 
261 01 Příbram 
www.oxyonline.cz

Kontaktní osoba: Lukáš Židek
E-mail: l.zidek@oxyonline.cz
Tel.: +420 800 374 679, +420 511 113 114

Jsme oXy Online – ryze česká společnost působící ve světě ecommerce již od roku 2001. Naše řešení pomáhají vytvářet trvalý obchodní úspěch v online prodeji od menších eshopů až po největší hráče na trhu, jako je CZC.cz nebo cestovní kancelář Nacesty.cz.

K eshopovým řešením poskytujeme kompletní odborné služby, a to včetně špičkového zákaznického servisu, konzultací a školení.

Náš tým tvoří přes 60 odborníků na internetové podnikání, kteří neustále přizpůsobují eshopy nejnovějším trendům.  Mimo to jsme implementátorem konceptu social businessu v podnicích a organizacích. Patříme také mezi nejvýznamnější česká internetová vydavatelství působící primárně v oblasti informačních a komunikačních technologií.

Naše kanceláře najdete v Brně a Praze. 
Traicon
Fibichova 2
772 00 Olomouc
www.traicon.cz

Kontaktní osoba: PhDr. František Bělohlávek, Dr.
E-mail: info@traicon.cz
Tel.: +420 585 222 536

Firma Traicon je poradenské a vzdělávací sdružení, které využívá vlastního know-how postaveného na bohatých zkušenostech ze zahraničí (Austrálie, Japonsko, Kanada, Německo) i na manažerské praxi konzultantů v domácím prostředí. Firma Traicon je členem Cametinu, výběrové sekce České společnosti pro rozvoj lidských zdrojů.