Výrobní společnosti
DAFE - PLAST JIHLAVA, s.r.o. Výrobce plastových a hliníkových oken, dveří, prosklených fasád a zimních zahrad z profilů REHAU a SCHÜCO.
DESPA OK s.r.o. Výroba, servis a prodej manipulační techniky.
DOLS-výroba Dveří, Oken, Listovních Schránek, a.s. Vyrábí a montuje plastová a hliníková okna a dveře, provádí kompletní řešení fasádních systémů, domovních vchodů. Je výrobcem domovních listovních schránek a jejich sestav a obchodních regálových systémů.
Elektroporcelán Louny a.s. Elektroporcelán Louny se zabývá širokou škálou aplikací technologie výroby keramiky, např. keramických izolátorů včetně oxidové keramiky.
Elektroprof a.s. Projektování a výroba rozvaděčů pro náročné zákazníky především z oborů průmyslové automatizace, pracovních strojů, měření a regulace.
ELEKTROPROF SVĚTELNÁ TECHNIKA spol. s r.o. Výroba a montáž svítidel pro interierové a průmyslové použití. Svítidla jsou italských firem Nordex, Solex a FAEL a řecké firmy Pilux-Dampex. Při montáži jsou použity špičkové komponenty firmy Vossloh-Schwabe, jež splňují nejvyšší nároky na kvalitu a spolehlivost provozu.
HOFMANN BOHEMIA - partner gastronomie, s.r.o. Poradenství, prodej, montáž a opravy zařízení pro gastronomii.
HON a.s. Výroba a prodej: kancelářský nábytek a doplňky, servis s tím spojený. Poskytovaní sofware pro vypracovaní 3D návrhů sestav a pracovišť.
Htech cz s.r.o. Působí na trhu v oblasti potravinářského a zemědělského průmyslu. Návrh, výroba a instalace linky pro zpracování, dávkování a balení čerstvých, mražených a dalších produktů.
Hügli Food s.r.o. Výrobce potravin, sortiment polévek, omáček, bujónů, zákusků, kořenících směsí, příloh k jídlům a dalších vhodných kuchařských pomocníků.
CHEMOTEX Děčín a.s. Společnost CHEMOTEX Děčín působí v oblasti chemické výroby průmyslových pomocných prostředků.
CHOPA spol. s r.o. Společnost CHOPA patří svými výrobky v oblasti drogerie a kosmetiky k předním výrobcům tohoto sortimentu v České republice.
Indal C&EE s.r.o. Přední evropský výrobce technického a architektonického osvětlení.
Jana Večerková - VEST Výroba a prodej slaných trvanlivých tyčinek, krekrů a preclíků.
KERAMOST, a.s. Společnost se zabývá těžbou a úpravou jílů, je producentem výrobků na bázi bentonitů.
KERAMTECH s. r. o. Přední světový výrobce slévárenské keramiky a technického polceránu.
Liberecké strojírny s.r.o. Patří mezi přední evropské dodavatele potravinářských zařízení. Výrobní program zahrnuje celou řadu technologií a potravinářských strojů.
Lučební závody Draslovka a.s. Kolín Výroba chemických výrobků, kapalných dusíkatých hnojiv s obsahem síry, komplexotvorných přípravků EDTA či akrylátových pryskyřic SOLAKRYL.
MATEZA spol. s r.o. Velkoobchodní a maloobchodní prodej ložisek, těsnění, mazací techniky, řetězů, klínových řemenů a dalších strojních součástí.
MEGA a.s. Společnost poskytující kvalitní technologie a komplexní služby v oblastech čištění vod, povrchových úprav materiálů a ekologie.
MONTOSTROJ a.s. Společnost MONTOSTROJ se věnuje výrobě ocelových konstrukcí, forem na výrobu betonových dílů, sil na skladování stavebních hmot atd.
OPTYS, spol. s r.o. Ofsetová a digitální tiskárna s širokým výrobním programem.
RAVY CZ a.s. Výroba pečených masových a lahůdkářských výrobků.
SCA Packaging Česká republika, s.r.o. Komplexní řešení balení výrobků od návrhu obalu po jeho dodání. Výroba vypalovacích obtisků.
Strand s.r.o. Zakázkové zpracování nerez oceli, komplexní řešení dopravních a manipulačních problémů při mezioperační a expediční přepravě, výroba atypických architektonických prvků z nerez oceli, propojení IS na s VAULT.
TBG BETONMIX a.s. Výroba, doprava a čerpání betonu, zdicích malt a potěrů. Laboratorní a zkušební činnost v oblasti technologie betonu.
TEDOM s.r.o. Výrobní organizace, výroba motorů, autobusů a nákladních vozidel.
Daejung Europe, s.r.o. Dlouholetý spolehlivý partner širokého spektra zákazníků z oblasti zemědělství, lesního hospodářství, komunálních služeb, obcí, i soukromé sféry.
Elastomer Solutions, s.r.o. Výroba a prodej komponentů z gumy a pryže pro automobily světových značek.
Crocodille ČR, spol. s r.o. česká firma zaměřená na výrobu a prodej balených baget a sendvičů. Společnost zároveň provozuje franšízovou síť restaurací rychlého občerstvení pod názvem Bageterie Boulevard