Reference
Bisnode Česká republika, a.s. Evropský vedoucí poskytovatel ekonomických informací o společnostech a podnikatelích.
Bramborárna Bukovice, s.r.o. Bramborárna Bukovice poskytuje již téměř dvacet let kvalitní potravinářské, dodavatelské a obchodní služby nejen na území České republiky. Výroba syrových a vařených brambor, loupání a zpracování cibule a ostatní kořenové zeleniny.
C & F Manufacturing s.r.o. Vyrábí a prodává motorizované kolečko muck-truck se čtyřtaktním motorem Honda 5,5 HP.
CS TRANS s.r.o. Přepravní společnost, poskytování veškerých logistických služeb. Mezinárodní a vnitrostátní silniční nákladní doprava.
SD KOVOŠROT s.r.o. Výkup, zpracování a prodej kovového odpadu a hutního materiálu.
FERROS PRAHA s. r.o. Společnost se zabývá nákupem, prodejem a dělením hutních materiálů a výrobou tvarových výpalků.
CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec je organizací sdružující 113 českých pěstitelů chmele hospodařících na cca 90% celkové výměry chmelnic České republiky.
Intecha, spol. s r.o. Projektové, inženýrské a dodavatelské činnosti. Realizace technologických celků v oblasti chemického a potravinářského průmyslu.
JUDr. Vladimír Muzikář Advokátní kancelář Muzikář a Odehnal, poskytující komplexní rozsah právních služeb, patří mezi nejvýznamnější advokátní kanceláře v Brně.
Mediaservis s.r.o. Mediaservis je jediným alternativním poštovním operátorem.
MemBrain s.r.o. MemBrain je výzkumná, inženýrsko-technologická společnost, která svou činnost zaměřuje na základní a aplikovaný výzkum a další inovační aktivity v oblasti membránových procesů a zejména na přenos poznatků vědeckého výzkumu do komerční praxe.
Městská bytová správa, spol. s r.o. Městská bytová správa města Hodonín.
Moravské divadlo Olomouc příspěvková organizace Provozování stálého repertoárového divadla s uměleckými soubory opery a operety, činohry a baletu.
Muzeum Komenského v Přerově, příspěvková organizace Nabídka prohlídek historických učeben a zvonů, expozice Archeologie Přerovska a památníku Komenského a Blahoslava. Pořádání krátkodobých výstav.
myonic s.r.o. Výroba ložisek pro zdravotnická zařízení, aero a zbrojní průmysl.
OLTERM & TD Olomouc, a.s. Výrobce a dodavatel tepelné energie pro byty, školská zařízení, terciální a komerční sféru. Provozovatel Plaveckého stadionu Olomouc a Aquacentra Delfínek.
ON SEMICONDUCTOR CZECH REPUBLIC, s.r.o., právní nástupce Výroba integrovaných obvodů a diskrétních polovodičových součástek.
SDP Logistics s.r.o. Výroba jednorázových i euro palet a dřevěných obalů podle dokumentace dodané zákazníkem. Provoz kamionové dopravy a projektování logistických systémů.
Sekyra Group, a.s. Patří mezi přední developerské společnosti, v jejímž portfoliu je celá řada úspěšně realizovaných projektů pro rezidenční i komerční využití.
SLUŽBY MĚSTA JIHLAVY s.r.o. Zajišťování technických a komunálních služeb. Správa a údržba veřejných komunikací.
Technické služby města Liberce a.s. Zajištění výstavby a oprav komunikací a dopravního značení, údržby veřejných prostranství, silniční zeleně, provádění výkopů liniové stavby.
TEMPO TEAM, spol. s r.o. Zajištění neadresné i adresné distribuce letáků, tiskovin, katalogů a vzorků do domácností a firem.
Vodovody a kanalizace Prostějov, a.s. Provozování vodovodů a kanalizací pro veřejnou potřebu.