Obchodní společnosti
BATIST Medical SK, s.r.o. Společnost se zabývá distribucí a prodejem zdravotnických a hygienických prostředků - obvazů, náplastí, fixační systémů.
BS vinařské potřeby s.r.o. Společnost BS vinařské potřeby s.r.o. představuje jak velkoobchod, tak maloobchodní síť se sortimentem čítajícím více než 3.000 položek zboží pro pěstování révy vinné, produkci vína a v neposlední řadě také k jeho kulturní konzumaci.
COPY SERVIS spol. s r.o. Společnost COPY SERVIS spol. s r.o. je jeden z hlavních, oficiálních a certifikovaných partnerů společnosti Canon a Rex-Rotary v České republice.
CREDO-ELEKTRO spol. s r.o. CREDO-ELEKTRO je dynamicky se rozvíjející firma zaměřená především na výrobu a dodávky elektro rozvaděčů nn do 1000 V dle ČSN EN 60439-1.
Crocodille ČR, spol. s r.o. Crocodille ČR, spol. s r.o. je firma zaměřená zejména na výrobu a prodej balených baget a sendvičů. V jejím portfoliu nalezneme také panini a polévky.
DEMONTA Trade SE Obchodní společnost zabývající se importem kovových odpadů a polotovarů z barevných kovů.
DF Partner s.r.o. Výroba a distribuce značkové autochemie a autokosmetiky, olejů, maziv a autožárovek.
Egeria s.r.o. Významný distributor a prodejce pohonných hmot.
FitOut Budapest Kft. Lídr na maďarském trhu v oblasti produktů a služeb pro tvorbu a vybavení interiérů formou dodávky na klíč.
G7, a.s. Společnost G7, a.s. Litvínov, dodavatel pohonných hmot, vysoká úroveň služeb.
GANT Central Europe s.r.o. Velkoobchodní a maloobchodní prodejce oděvů s označením GANT.
GANT Hungary Kft Maďarské zastoupení světoznámé značky GANT - velkoobchodní a maloobchodní prodejce oděvů s označením GANT.
GREAT UNITED TRADING, s.r.o. Velkoobchodní a maloobchodní prodejce oděvů značky TIME OUT.
iMi Partner, a.s. Specialista na reklamní předměty v České republice.
iMi Trade, s.r.o. Specialista na reklamní předměty na Slovensku.
inSPORTline shops s.r.o. Společnostt inSPORTline nabízí veškeré vybavení pro fitness: rotopedy, ellipticaly, cyklotrenažery, běžecké pásy, posilovací veže a lavice, činky, trampolíny atd.
INVA Building Materials s.r.o. Společnost INVA Building Materials s.r.o. je exkluzivním dodavatelem produktů stavební chemie značky SOUDAL v České republice a na Slovensku.
JOYCE ČR, s.r.o. Výhradní dovozce komunikačních a síťových produktů značky WELL a přímým dovozcem WiFi produktů značky ASUS.
K.A.L.T. Logistic s.r.o. Společnost K.A.L.T. Logistic zajišťuje přepravu do zemí evropské unie, a to zejména na Slovensko, do Německa, Itálie, Francie, Belgie a Nizozemí.
Kostečka Group spol. s r.o. Obchodní, montážní a servisní organizace v oblasti tepelných čerpadel, klimatizací.
MAGNUM CAR, a.s. Autorizovaný prodejce automobilů ŠKODA.
MEDICAL GROUP SK a.s. Distribuční společnost MARTEK MEDICAK SK se zabývá velkodistribucí léků, zdravotnických pomůcek a speciálního zdravotnického materiálu.
MERTLIN s.r.o Přední výrobce a distributor zdravotnických a hygienických prostředků.
MOL čerpací stanice, s.r.o. Čerpací stanice AGIP Eni Česká republika, s.r.o.
Moravia Systems a.s. Významný dodavatel průmyslových armatur, potrubí a potrubních dílů, člen nadnárodní privátní finanční a investiční skupiny KKCG.
Nakladatelství Fraus, s.r.o. Nakladatelství Fraus vydává a prodává učebnice a materiály pro výuku cizích jazyků, moderní učebnice pro ZŠ a SŠ v souladu s RVP, školní a studijní slovníky.
PCS spol. s r.o. Skupina PCS sdružuje několik českých firem podnikajících v řadě oblastí high-technology.
Perfect Distribution a.s. Největší distributor zdravotnického materiálu, přístrojové techniky, dezinfekčních, čisticích a úklidových prostředků, inkontinentních pomůcek a veškerého ostatního materiálu potřebného pro všechny typy zdravotnických zařízení v České republice.
pietro filipi, s.r.o. Česká módní značka pietro filipi – synonymum designového oblečení pro elegantní a náročné muže a ženy.
Pivovar Nymburk, spol. s r.o. Pivovar Nymburk vaří šest druhů světlých piv, dvě piva tmavá a několik speciálních piv.
ProInterier s.r.o. Společnost zajišťuje komplexní vnitřní výstavbu a vybavení interiérů. Je výhradním dovozcem koberců Interface a Brintons pro Českou a Slovenskou republiku a kompletního sortimentu zdvojených podlah, příček, podhledů společnosti Lindner pro Českou republiku.
REPAM ELEKTRO s.r.o. Elektromontážní firma a velkoobchodní a maloobchodní prodejce elektro.
ROS, a.s. Autorizovaný prodejce osobních a užitkových vozů Volkswagen, Škoda a Audi včetně jejich servisu.
SEALL v.o.s. Společnost se věnuje projekci, výrobě, modernizaci a servisu hydraulických a pneu systémů. Dodává šroubení, hadice, trubky, agregáty, čerpadla, hydromotory, válce, ventily a filtry.
SCHÄFER a SÝKORA s.r.o. Obchodní organizace v oblastech světelné a automobilové techniky.
ŠTROB &, spol. s r.o. Předmětem činnosti společnosti ŠTROB jsou kompletní dodávky technických zařízení budov - topení, zdravotní instalace, vzduchotechnika, klimatizace, elektroinstalace, měření a regulace, projekce.
Třinecký inženýring, a.s. Společnost zajišťuje inženýrské a kompletační činnosti při realizaci investiční výstavby, modernizaci, rekonstrukci a oprav hlavních hutních agregátů.
U+M Servis s.r.o. Významný dovozce a distributor zemědělské techniky. Kromě prodeje zajišťuje servis a financování zemědělské techniky, stejně jako bezplatnou poradenskou činnost.